Wine & Spirits Bar by Grand Ascot – nowa odsłona Baru

Wiosenny sezon przyniesie za sobą powiew świeżości. W Grand Ascot stawiamy na najwyższą jakość produktów i obsługi, dlatego z dumą przekazujemy wiadomość o przekształcaniu obecnego Baru w Wine & Spirits Bar. Nowa karta alkoholi i odświeżone wnętrze to tylko niektóre z niespodzianek, jakie przygotowaliśmy. Sprawdź, jakie jeszcze zmiany czekają nasz Bar i na co będą mogli liczyć Goście już od 20 marca.

W zgodzie z duchem Slow Food

Od dawna fascynuje nas idea Slow Food, co znajduje swoje przełożenie na restauracyjną kartę i okolicznościowe wydarzenia. Postanowiliśmy pójść o krok dalej i założenia te wdrożyć również do naszego Baru. Pragniemy szerzyć zainteresowanie lokalnymi produktami i zwrócić uwagę Gości na wyjątkowe alkohole, tworzone na polskim rynku.

W bogatej ofercie krakowskich lokali wciąż jest mało miejsc, w których można spróbować jakościowych win. W Wine & Spirits Bar komercja ustąpi nietuzinkowym trunkom. Dzięki nawiązaniu bezpośredniej współpracy z polskimi winiarzami, mamy dostęp do alkoholi, których nie posmakujesz w innych lokalach. Zaprzyjaźniona winnica Król czy Browar Trzy Korony to tylko niektórzy z zaopatrujących bar dostawców.

Nad zmianami czuwa nasz wykwalifikowany sommelier. Jest on również twórcą nowej, autorskiej karty, a także karty sezonowej, skupiającej wina naturalnie odkryte podczas jego licznych podróży. Winom towarzyszyć będą niebanalne przekąski – przede wszystkim deski serów zagrodowych i wędliny od lokalnych producentów. W Wine & Spirits Bar zgodnie z założeniami Slow Food, stawiamy na lokalne smaki i celebrację zarówno posiłków, jak i alkoholi.

Nowe trunki, nowa jakość

Regionalne smaki są niezwykle bogate, dlatego w odmienionym Barze pojawi się szeroka oferta, m.in. Single Malt whiskey, polskie kraftowe wódki, zaskakujące rumy oraz lokalne piwa. Swoje miejsce znajdą również likiery, nawiązujące do południowoamerykańskich tradycji, tequile i niebanalne giny. Goście będą mieli okazję spróbowania unikalnych połączeń – w karcie znajdzie się sześć autorskich koktajli.

Zmiany pojawią się także w samym wnętrzu, które zostanie odświeżone. Wciąż jednak będzie wpisywać się w minimalistyczny i elegancki styl, który doceniają wszyscy odwiedzający nas Goście.

W trosce o jakość obsługi, w Wine & Spirits pojawi się nowa osoba. Powołujemy funkcję Hosta, który czuwać będzie nad zadowoleniem Klientów oraz panującą w lokalu atmosferą. Nowa karta wyselekcjonowanych alkoholi i przekąsek w połączeniu z wyjątkową obsługą tworzy miejsce, jakiego na krakowskiej mapie jeszcze nie było.

Wine & Spirits Bar – otwarcie w hotelu Grand Ascot

Przekształcenia w hotelowym barze Grand Ascot wciąż trwają. Efekty naszej pracy, Goście będą mogli poznać już 20 marca, kiedy to Bar oficjalnie stanie się Wine & Spirits Bar. Wtedy również zadebiutuje nowa karta alkoholi i przekąsek oraz autorska karta win i karta sezonowa. Serdecznie zapraszamy Gości do zapoznania się z udoskonaloną wersją Baru.

-10% przy rezerwacji na naszej stronie

Rezerwacja online
Zobacz wszystkie oferty