EU

Oferty

Oferty specjalne

Najlepsze pakiety pobytowe dostępne tylko na naszej stronie. Dzięki rezerwacji bezpośredniej zyskujesz śniadanie w cenie pobytu, powitalny drink oraz nieograniczony wstęp do sauny i sali fitness.

Wybierz hotel położony blisko Rynku Głównego, ciesz się świetną lokalizacją oraz wszystkimi udogodnieniami naszego obiektu.

Wejście do hotelu Grand Ascot

Oferta dla rodzin z dziećmi

Rodziny podróżujące z dziećmi znajdą w ofercie hotelu Grand Ascot apartament typu Family Suite z dwoma osobnymi sypialniami wyposażonymi w TV Smart. Dodatkowo na życzenie gości dostępna jest dostawka dla dziecka i wanienka do kąpieli. Dzieci do 6 roku życia nocują za darmo, jeśli śpią na łóżku z rodzicami. W hotelu znajduje się restauracja z menu dla dzieci oraz możliwość dokupienia dodatkowych boxów śniadaniowych w cenie 45 zł.

dla-podrozujacych-z-psem

Oferta dla podróżujących z psem

Nasz hotel akceptuje pobyt małych zwierząt. Dla gości odwiedzających hotel Grand Ascot przygotowaliśmy przewodnik z praktycznymi wskazówkami jak zwiedzać Kraków z pupilem, listę weterynarzy oraz sklepów z akcesoriami.
20% opłaty za psa przekazujemy na rzecz fundacji „Przytulisko w Harbutowicach”.

dla-podrozujacych-z-psem

Oferta dla aktywnych

Goście Grand Ascot Hotel mają możliwość nieograniczonego korzystania z sauny i sali fitness. Ponadto posiadamy wypożyczalnię rowerów, które wyposażone są w uchwyty na telefon i możliwość zeskanowania QR kodu kierującego do 4 gotowych tras w Google Maps. Trasy obejmują najciekawsze zabytki Krakowa.
Rezerwacji roweru można dokonać w recepcji hotelu.

rowery-dla-aktywnych

Kup voucher, a otrzymasz 20% bonus

Kup voucher pobytowy, a otrzymasz od nas dodatkowo 20% jego wartości. To idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, na walentynki czy urodziny. Podczas pobytu zapraszamy gości realizujących voucher na powitalnego drinka. Minimalna wartość vouchera to 200 zł.

Voucher w Grand Ascot Hotel

-10% przy rezerwacji na naszej stronie

Rezerwacja online

Zyskaj rabat do 10%

Wybierz daty:

23 Lipca 2020
24 Lipca 2020

Napisz do nas: