EU

Oferta dla aktywnych

Sauna & fitness

Każdy gość hotelu Grand Ascot podczas swojego pobytu może korzystać z dostępnej sauny i sali fintess. W czasie podróży nie musisz rezygnować z aktywności fizycznej, ponieważ sala fitness wyposażona jest w niezbędny sprzęt do wykonania efektywnego treningu. Sauna natomiast idealnie sprawdzi się dla gości szukających chwili odpoczynku i relaksu.

Wypożyczalnia rowerów

Zwiedzaj Kraków rowerem! Goście naszego hotelu mogą wypożyczyć wygodne rowery, wyposażone w odpowiednie zabezpieczenie oraz uchwyt na telefon ułatwiający nawigację. Możliwość wypożyczenia na godziny lub cały dzień. W celu rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją.

Trasy rowerowe

Na każdym z rowerów dostępne są QR kody kierujące bezpośrednio do specjalnie stworzonych przez nas map Googla. Wystarczy je zeskanować i ruszać w drogę jedną z czterech turystycznych tras. Na naszym blogu znajdziesz wskazówki, które miejsca warto zobaczyć w Krakowie, dotrzesz do nich również na rowerze.

Zwiedzanie Krakowa

City Break w Krakowie? Na naszym blogu znajdziesz informacje przydatne podczas zwiedzania Krakowa. Polecamy najlepsze punkty widokowe, ciekawe muzea, plan zwiedzania z dzieckiem, nietypowe atrakcje czy TOP 5 tras na idealny spacer w Krakowie.

-10% przy rezerwacji na naszej stronie

Rezerwacja online

Zyskaj rabat do 10%

Wybierz daty:

23 Lipca 2020
24 Lipca 2020

Napisz do nas: