EU

Oferta dla podróżujących z psem

Akceptujemy pobyt zwierząt

W Grand Ascot Hotel akceptujemy pobyt małych zwierząt. Opłata za pupila wynosi 80 zł za dobę. Dla każdego psiaka w pokoju czeka mała niespodzianka w postaci smaczków. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem pobytu zwierząt w naszym obiekcie.

akceptujemy-pobyt-zwierzat

20% opłaty za psa wspiera fundację "Przytulisko" w Harbutowicach

Nasz hotel wspiera fundację “Przytulisko” w Harbutowicach. 20% każdej opłaty za pupila przekazujemy kwartalnie na rzecz fundacji wspierającej głównie psy i koty, które wymagają stałej opieki i schronienia. Jeżeli Ty również chcesz wesprzeć tę organizację zapraszamy po więcej informacji – link poniżej.

20-procent-dla-psa

Lista przychodni weterynaryjnych w pobliżu hotelu

Przyjeżdżasz do Krakowa z ukochanym zwierzakiem i potrzebujesz nagle pomocy weterynaryjnej? Przygotowaliśmy listę adresów, gdzie w kryzysowej sytuacji znajdziesz wsparcie. Pobierz przejrzysty poradnik z praktycznymi wskazówkami i adresami, ułatwiającymi zwiedzanie Krakowa z pupilem

weterynarz

Sklepy z akcesoriami dla psów

Zwiedzasz Kraków z psem i zapomniałeś smyczy, gryzaka czy ulubionych przekąsek? Przygotowaliśmy gotową listę miejsc w Krakowie, gdzie kupicie wszystkie niezbędne rzeczy. Pobierz nasz praktyczny poradnik dla osób podróżujących z psem i ciesz się komfortem podróży każdego dnia. Nasz hotel 20% opłaty za Twojego pupila przeznacza kwartalnie na fundację “Przytulisko w Harbutowicach”

sklep-przysmaki-dla-psa

Miejsca wypoczynku z psem w Krakowie

Gdzie swobodnie wypocząć z psem w Krakowie? Mamy dobrą wiadomość dla właścicieli psów, ponieważ na większość plaż i miejsc wypoczynku z łatwością wejdziecie z ukochanym pupilem. Takie miejsca jak plaża Bagry czy Przylasek Rusiecki będą idealne dla osób wypoczywających z czworonogiem w Krakowie, szczególnie w okresie wakacyjnym.

miejsca-wypoczynku-z-psem-w-Krakowie

Miejsca do, których wejdziesz z psem

Kino, kawiarnia lub muzeum z psem? W Krakowie jest wiele miejsc, które akceptują wejście z czworonogiem. Nie musi rezygnować z wybranego seansu w Kinie pod Baranami czy odwiedzin w Żydowskim Muzeum Galicji, ponieważ te miejsca akceptują pobyt zwierząt.

miejsca-w-krakowie-gdzie-wejdziesz-z-psem

Podróż z psem - na co zwrócić uwagę?

Na naszym blogu znajdziesz mnóstwo przydatnych wpisów, które ułatwią podróż nie tylko do Krakowa. Na co zwrócić uwagę podczas podróży z psem i co spakować? Przeczytaj więcej na naszym blogu, znajdziesz tutaj mnóstwo praktycznych wskazówek.

podroz-z-psem

-10% przy rezerwacji na naszej stronie

Rezerwacja online

Zyskaj rabat do 10%

Wybierz daty:

23 Lipca 2020
24 Lipca 2020

Napisz do nas: