Spotkania biznesowe

Kraków to jedno z najbardziej rozwiniętych pod względem biznesowym miast w Polsce. To tutaj swoje siedziby mają jedne z największych firm w kraju, a także przedstawicielstwa zagranicznych przedsiębiorstw. Nie dziwi więc, że spotkania biznesowe w Krakowie to tak często poszukiwana oferta. Zajmujemy się realizacją również tego typu usług.

Sprawdź naszą ofertę

Wynajem sali na spotkania biznesowe

Wynajem sali na spotkania biznesowe to przede wszystkim kwestia tego, aby była ona doskonale zaaranżowana, wygodna oraz posiadała wszystkie niezbędne udogodnienia pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu. Hotel Grand Ascot spełnia wszystkie te kryteria, oferując dodatkowo kilka innych udogodnień, m.in. wygodne pokoje premium i apartamenty hotelowe, dzięki którym uczestnicy mogą w komfortowych warunkach pozostać w obiekcie, co jest przydatne, zwłaszcza jeśli wydarzenie trwa nieco dłużej

Sala Copernicus

Doskonały catering niemniej ważny

Wygodny pokój czy apartament na spotkania biznesowe to oczywiście nie wszystko, co trzeba wziąć pod uwagę przy organizacji takiego wydarzenia. Równie istotne znaczenie ma doskonały catering, który w tym przypadku gwarantuje nasza restauracja Four, oferująca szeroką gamę dań kuchni europejskiej. Proponujemy doskonale sprawdzające się przekąski, czyli potrawy zimne, po które można wygodnie sięgnąć dokładnie wtedy, gdy ma się na to ochotę. Wynajem sali na spotkanie biznesowe to odpowiedź na indywidualne oczekiwania organizatorów, które z przyjemnością spełniamy.

Szukasz ekskluzywnego miejsca w Krakowie, w którym możesz zorganizować spotkanie biznesowe z Twoimi partnerami? Jeśli tak, to bardzo serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, zawsze szytej na miarę potrzeb Klientów.

Zarezerwowany stolik w Four

-10% przy rezerwacji na naszej stronie

Rezerwacja online
Zobacz wszystkie oferty