EU

Spotkania biznesowe

Kraków to jedno z najbardziej rozwiniętych pod względem biznesowym miast w Polsce. To tutaj swoje siedziby mają jedne z największych firm w kraju, a także przedstawicielstwa zagranicznych przedsiębiorstw. Nie dziwi więc, że spotkania biznesowe w Krakowie to tak często poszukiwana oferta. Zajmujemy się realizacją również tego typu usług.

Sprawdź naszą ofertę

Wynajem sali na spotkania biznesowe

Wynajem sali na spotkania biznesowe to przede wszystkim kwestia tego, aby była ona doskonale zaaranżowana, wygodna oraz posiadała wszystkie niezbędne udogodnienia pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu. Hotel Grand Ascot spełnia wszystkie te kryteria, oferując dodatkowo kilka innych udogodnień, m.in. wygodne pokoje premium i apartamenty hotelowe, dzięki którym uczestnicy mogą w komfortowych warunkach pozostać w obiekcie, co jest przydatne, zwłaszcza jeśli wydarzenie trwa nieco dłużej

Sala Copernicus

Doskonały catering niemniej ważny

Wygodny pokój czy apartament na spotkania biznesowe to oczywiście nie wszystko, co trzeba wziąć pod uwagę przy organizacji takiego wydarzenia. Równie istotne znaczenie ma doskonały catering, który w tym przypadku gwarantuje nasza restauracja Four, oferująca szeroką gamę dań kuchni europejskiej. Proponujemy doskonale sprawdzające się przekąski, czyli potrawy zimne, po które można wygodnie sięgnąć dokładnie wtedy, gdy ma się na to ochotę. Wynajem sali na spotkanie biznesowe to odpowiedź na indywidualne oczekiwania organizatorów, które z przyjemnością spełniamy.

Szukasz ekskluzywnego miejsca w Krakowie, w którym możesz zorganizować spotkanie biznesowe z Twoimi partnerami? Jeśli tak, to bardzo serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, zawsze szytej na miarę potrzeb Klientów.

Zarezerwowany stolik w Four

Wynajem sal konferencyjnych w Krakowie

Kraków to dynamicznie rozwijające się centrum biznesu oraz nauki. Każdego roku organizowanych jest w Krakowie wiele konferencji krajowych jak i międzynarodowych. Do organizacji tego typu spotkań biznesowych najważniejszy jest wybór odpowiedniego miejsca. Tutaj na popularności zyskują przede wszystkim hotele 4* posiadające sale konferencyjne, apartamenty na spotkania biznesowe oraz posiadają zaplecze gastronomiczne. Hotel Grand Ascot to hotel o standardzie 4* zlokalizowany w samym centrum Krakowa, 700 m od Rynku Głównego, który spełnia wszystkie te wymogi. W hotelu Grand Ascot znajdują się w pełni wyposażone, klimatyzowane, przestronne sale konferencyjne, które sprawdzą się w przypadku organizacji spotkań biznesowych, apartamenty i wyśmienita restauracja serwująca klasyki kuchni polskiej, jak i potrawy, z jakich słyną największe europejskie stolice.

jak ubrać się na konferencję

Spotkania biznesowe w Krakowie

Z hoteli biznesowych korzystają głównie klienci na wyjazdach służbowych. Najważniejszym wyzwaniem dla tego typu hoteli jest zapewnienie kompleksowej obsługi, od zorganizowania konferencji aż po komfortowy nocleg a skończywszy na przygotowaniu cateringu podczas spotkania. Hotel Grand Ascot spełnia wszystkie te wymagania, dysponuje wygodnymi i komfortowymi apartamentami, które zapewnią wypoczynek po intensywnym dniu, wypełnionego obowiązkami służbowymi. Dodatkowym, niewątpliwym atutem hotelu są kameralne sale biznesowe, w których wnętrzach może odbywać się spotkanie w komfortowych warunkach. Hotel Grand Ascot położony jest w dogodnej lokalizacji, w centrum Krakowa, która zapewnia dobry dojazd z różnych części miasta. Hotel udostępnia również parking dla osób przyjeżdżających samochodami.

Imprezy-firmowe

Często zadawane pytania

Czy Grand Ascot zapewnia wyposazenie i obsługę techniczną podczas spotkań biznesowych?

Tak, w obiekcie dostępne jest pełne wyposażenie audio/video, mikrofony, tablice, rzutnik, papeteria i wsparcie techniczne, w przypadku jakichkolwiek problemów.

Czy oferowany jest catering na spotkania biznesowe?

Tak, nasza ofera zawiera pełną ofertę gastronomiczną, taką jak: przerwy kawowe, przekąski, słodki stół, lunche, kolacje, przerwy owocowe.

Jakimi rodzajami sal konferencyjnych dysponuje hotel Grand Ascot?

W naszym obiekcie dostępne są 4 sale konferencyjne, które pomieszczą kolejno 100, 20, 6 i 4 osoby.

Czy hotel oferuje możliwość wynajęcia sprzętu audiowizualnego?

Nie, nie oferujemy możliwości wynajęcia zewnętrznie naszego sprzętu.

Jakie jest ustawienie stołów podczas przyjęcia?

Przyjęcie może zostać zorganizowane w sali restauracyjnej lub sali bankietowej. Możliwe jest następujące ustawienie stołów:

Restauracja Four
• Wynajem sali na wyłączność za dodatkową opłatą 1500zł
• Przyjęcie serwowane przy wspólnym stole do 24 osób
• Przyjęcie serwowane przy stolikach rozdzielnych do 60 osób

Sala Copernicus
• Brak dodatkowej opłaty za wynajem sali, sala rezerwowana na wyłączność
• Przyjęcie serwowane przy wspólnym stole do 36 osób
• Przyjęcie serwowane przy ustawieniu kabaretowym (stoliki okrągłe) do 60 osób
• Przyjęcie serwowane przy stolikach rozdzielnych do 60 osób

Do której godziny można wynająć salę?

Wynajem sali jest możliwy do godziny 22:00. Przedłużenie przyjęcia wiąże się z dodatkową opłatą, nie dłużej niż do godziny 2:00.

-10% przy rezerwacji na naszej stronie

Rezerwacja online

Zyskaj rabat do 10%

Wybierz daty:

23 Lipca 2020
24 Lipca 2020

Napisz do nas: