EU

Czekamy na Ciebie

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na pytania i pomożemy w wyborze optymalnej oferty

Grand Ascot Hotel ****

ul. Józefa Szujskiego 4
31-123 Kraków

Recepcja

Telefon: +48 12 446 76 00
E-mail: recepcja@grandascot.pl

Rezerwacja

Telefon: +48 12 446 76 00
E-mail: rezerwacja@grandascot.pl

Marketing

Telefon: +48 12 446 76 06
E-mail: marketing@grandascot.pl

Konferencje

Telefon: +48 12 446 76 04
E-mail: konferencje@grandascot.pl

Gastronomia

Telefon: +48 12 446 76 10
E-mail: kontakt@restauracjafour.pl

Media społecznościowe


  Poradnik

  Jak do nas dotrzeć?


  Z lotniska

  Odległość z lotniska Kraków Airport im. Jana Pawła II (Balice) do hotelu Grand Ascot – 12 km

  Samochodem – dojazd zajmie ok. 20 minut. Hotel Grand Ascot oferuje odbiór i transfer z lotniska do hotelu. Jeśli chcą Państwo zamówić transfer do/z hotelu, prosimy o wybranie odpowiednich dodatków w trakcie rezerwacji pokoju lub wcześniejszy kontakt z recepcją (tel: +48 12 446 76 00 lub email: recepcja@grandascot.pl).

  Pociągiem – dojazd zajmie ok. 45 minut. Po przejściu do stacji kolejowej Kraków Lotnisko/Airport, należy wsiąść do pociągu obsługiwanego przez Koleje Małopolskie Sp. z o.o. i pojechać do stacji Kraków Główny. Następnie należy przejść do przystanku tramwajowego na ulicy Lubicz (róg z ulicą Pawią) i wsiąść do tramwaju numer 2, 4, lub 24. Po przejechaniu dwóch przystanków należy wysiąść przy Teatrze Bagatela. Stamtąd można już przejść do hotelu spacerem, kierując się do ulicy Krupniczej, a następnie 250 metrów dalej, w prawo w ulicę Szujskiego.

  Z dworca kolejowego

  Odległość z dworca kolejowego Kraków Główny do hotelu Grand Ascot – 1.5 km

  Komunikacją miejską – po wyjściu z dworca, należy przejść do przystanku tramwajowego na ulicy Lubicz (róg z ulicą Pawią) i wsiąść do tramwaju numer 2, 4, lub 24. Po przejechaniu dwóch przystanków należy wysiąść przy Teatrze Bagatela. Stamtąd można już przejść do hotelu spacerem, kierując się do ulicy Krupniczej, a następnie 250 metrów dalej, skręcić w prawo w ulicę Józefa Szujskiego.

  Taksówką – postój taksówek znajduje się na parkingu nad peronami (poziom 1). Przejazd taksówką do hotelu zajmie około 10 minut.

  Spacerem – przejście do hotelu spacerem zajmie około 20 minut. Po wyjściu z dworca, należy udać się w stronę skrzyżowania ulicy Lubicz z ulicą Pawią, następnie przejść tunelem dla pieszych, po wyjściu kierując się w prawo. Idąc wzdłuż Plant, należy przejść do skrzyżowania ulicy Dunajewskiego z ulicą Karmelicką, a następnie po przejściu na drugą stronę skrzyżowania, udać się na ulicę Krupniczą. Około 250 metrów dalej, proszę skręcić w prawo w ulicę Józefa Szujskiego.


  Często zadawane pytania

  O której godzinie muszę się zameldować i wymeldować z hotelu?

  Zameldowanie rozpoczyna się od godziny 14:00, natomiast wymeldowanie trwa do godziny 12:00.

  Czy mogę wydrukować w hotelu bilet na samolot lub pociąg?

  Oczywiście – prośbę o wydruk można skierować do działu recepcji. Bilet należy przesłać na adres mailowy recepcji: recepcja@grandascot.pl.

  -10% przy rezerwacji na naszej stronie

  Rezerwacja online

  Zyskaj rabat do 10%

  Wybierz daty:

  23 Lipca 2020
  24 Lipca 2020

  Napisz do nas: