Oferty specjalne

Przyjęcia wigilijne

od 119 PLN

Boże Narodzenie to szczególny czas pełen spokoju i wytchnienia. To również idealna okazja do integracji pracowników i podziękowań za mijający rok. Przy pięknie nakrytym stole pełnym świątecznych smakołyków, dźwięku kolęd, blasku świec zapominamy o codzienności i dajemy ponieść się magicznej atmosferze. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy bogatą ofertę Wigilii Firmowych. Z największą przyjemnością zadbamy o to, aby te święta były dla Państwa prawdziwą radością.

Zobacz szczegóły oferty

stół wigilijiny w restauracji Four

Wyjątkowe Święta 2021

od 516 PLN / noc

Magia Świąt Bożego Narodzenia - poczuj ją w Hotelu Grand Ascot w Krakowie. Wraz z Restauracją Four – dwukrotnym laureatem festiwalu Restaurant Week, przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę.

Zobacz szczegóły oferty

Oferta posezonowa

od 280 PLN / noc

Wyjątkowy pakiet na sezon zimowy – zarezerwuj swój pobyt z wyprzedzeniem i w najlepszej ofercie cenowej. Przekonaj się na własne oczy, że Kraków to miasto, które zachwyca nie tylko latem!

Zobacz szczegóły oferty

Oferta specjalna w hotelu w Krakowie

Dłużej = taniej – oferta bezzwrotna

od 343,40 PLN / noc

Zostań z nami dłużej i skorzystaj z rabatu.

Zobacz szczegóły oferty

Biurko z laptopem

Romantyczny pobyt dla dwojga

od 610 PLN / noc

Przeżyj wyjątkowy czas z ukochaną osobą i wybierzcie się do Krakowa. Specjalnie dla zakochanych przygotowaliśmy pakiet, dzięki któremu spędzicie niezwykłe chwile tylko we dwoje, a Wasz pobyt będzie niezapomniany!

Zobacz szczegóły oferty

Grand Ascot Hotel special offer

Pakiet biznesowy

od 428,40 PLN / noc

Z myślą o gościach biznesowych i tych, którzy często podróżują służbowo przygotowaliśmy pakiet biznesowy, dzięki któremu wyjazdy przestaną być przykrą koniecznością, a staną się jeszcze bardziej komfortowe i przyjemne.

Zobacz szczegóły oferty

Grand Ascot Edison room

Voucher + 20% bonus

od 200 PLN

Tylko teraz przy zakupie vouchera kwotowego otrzymasz dodatkowo 20% jego wartości oraz Welcome Drink w prezencie od Grand Ascot Hotel!

Spraw przyjemność sobie lub swoim bliskim - podaruj im voucher do wykorzystania w naszym hotelu.

Zobacz szczegóły oferty

Voucher w Grand Ascot Hotel

Voucher podarunkowy – Restauracja Four

od 50 PLN

Spraw przyjemność sobie lub swoim bliskim - podaruj im voucher do wykorzystania w Restauracji Four w Hotelu Grand Ascot.

Zobacz szczegóły oferty

-10% przy rezerwacji na naszej stronie

Rezerwacja online
Zobacz wszystkie oferty