Sale konferencyjne w Krakowie

Miejsce spotkań

Hotelowe sale konferencyjne w Grand Ascot

Hotel Grand Ascot oferuje profesjonalnie wyposażone zaplecze konferencyjne, fachową organizację konferencji, spotkań i uroczystości rodzinnych oraz ich kompleksową obsługę gastronomiczną.
Nasze nowoczesne, eleganckie, klimatyzowane sale konferencyjne są idealne na duże przyjęcia i kameralne spotkania biznesowe. Zapewniamy profesjonalne zaplecze techniczne – odpowiednie oświetlenie, wysokiej klasy sprzęt multimedialny i szybki (przewodowy i bezprzewodowy) dostęp do Internetu. Zadbamy o napoje i smaczne posiłki, a menu, nad którym pieczę sprawuje uznany szef kuchni, zostanie dopasowane do potrzeb spotkania.

Do Państwa dyspozycji oddajemy:


Sala 100 osobowa

Copernicus

Idealna na duże uroczystości rodzinne, konferencje i szkolenia. Znajdziesz w niej wszystkie urządzenia, niezbędne podczas prezentacji: rzutnik multimedialny, ekran, panel do sterowania sprzętem i oświetleniem, zestaw nagłaśniający i flipchart. Eleganckie, klimatyzowane wnętrza i wysokiej jakości wyposażenie zrobią wrażenie na zaproszonych gościach, a nowoczesny sprzęt oraz szybkie łącza internetowe zapewnią niezakłócony przebieg spotkań.

Zapytaj o dostępność

Sala 24 osobowa

Einstein

Elegancka, kameralna sala, która sprawdzi się znakomicie w przypadku niewielkich szkoleń i większych biznesowych paneli. Wygodne, klimatyzowane wnętrza zapewnią uczestnikom komfort nawet podczas wielogodzinnych posiedzeń, a wysokiej jakości sprzęt audiowizualny i szybki dostęp do Internetu nadadzą spotkaniom nowoczesny wymiar.

Zapytaj o dostępność

Sala 6 osobowa

Newton

Nowoczesne, gustownie urządzone pomieszczenie, idealne na spotkania w małym gronie. Wyposażone w stół konferencyjny, wygodne miejsca siedzące i telewizor LCD, tworzy idealny klimat do biznesowych paneli.

Zapytaj o dostępność

Sala 4 osobowa

Edison

Zrelaksuj się w gustownie urządzonej przestrzeni, wyposażonej w telewizor LCD, designerską sofę i wygodne fotele. To pomieszczenie jest idealne na kameralne, prywatne spotkania w małym gronie.

Zapytaj o dostępność

Dodatkowo

Catering

Hotel Grand Ascot to miejsce z doskonałą kuchnią i niepowtarzalnym klimatem. Nowoczesne, gustowne wnętrza zrobią wrażenie na Twoich gościach, a menu z przysmakami kuchni europejskiej, nad którym pieczę sprawuje nasz szef kuchni, zaspokoi gusta miłośników tradycyjnych polskich dań i innych, bardziej egzotycznych propozycji.
Nasza elegancka, przestronna Restauracja Four pomieści do 70 osób, dzięki czemu swobodnie można w niej zorganizować zarówno przyjęcie weselne, urodziny jak i imprezę integracyjną. W zależności od potrzeb, oferujemy też możliwość przygotowania i podania napojów i posiłków w hotelowym Wine & Spirits Bar i bezpośrednio w salach konferencyjno-bankietowych.


Hotel biznesowy na konferencje w centrum Krakowa

Planujesz przyjęcie, wycieczkę, romantyczny wypad do Krakowa, a może firmowe spotkanie? Odwiedź Hotel Grand Ascot, w którym znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz. W naszym obiekcie zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych gości. Oprócz pokojów premium oferujemy profesjonalnie wyposażone przestrzenie, które doskonale sprawdzają się jako sale konferencyjne, sale na komunie, uroczystości rodzinne, spotkania biznesowe i inne imprezy okolicznościowe. Odwiedzając nas, możesz liczyć na wiele udogodnień – do użytku gości dostępny jest podziemny parking, sauna, siłownia i hotelowy Wine & Spirits Bar. Doskonale wiemy, że dobra restauracja to nie tylko smaczne jedzenie, ale również miła obsługa i wyjątkowy klimat, czego przykładem jest Restauracja Four, do której zapraszamy w naszym hotelu.

Wszystkie hotelowe sale konferencyjne są klimatyzowane oraz wyposażone w sprzęt multimedialny i zestaw nagłaśniający. Funkcjonalność i prestiżowy wygląd sal na konferencje z pewnością docenią wszyscy ci, którzy do Krakowa przyjeżdżają w celach służbowych. Nasz obiekt wielokrotnie sprawdzał się jako hotel konferencyjny. Grand Ascot jest doskonałym miejscem na zorganizowanie konferencji ze względu na nowoczesne sale i znakomite skomunikowanie z całym miastem. Hotel Grand Ascot usytuowany w ścisłym centrum przy Rynku Głównym to idealny wybór dla gości biznesowych, którzy pragną połączyć w Krakowie pracę z wypoczynkiem w przyjemnym otoczeniu.

Materiały

-10% przy rezerwacji na naszej stronie

Rezerwacja online
Zobacz wszystkie oferty