Sale konferencyjne w Krakowie

Miejsce spotkań

Hotelowe sale konferencyjne w Grand Ascot

Hotel Grand Ascot oferuje profesjonalnie wyposażone zaplecze konferencyjne, fachową organizację konferencji, spotkań i uroczystości rodzinnych oraz ich kompleksową obsługę gastronomiczną.
Nasze nowoczesne, eleganckie, klimatyzowane sale konferencyjne są idealne na duże przyjęcia i kameralne spotkania biznesowe. Zapewniamy profesjonalne zaplecze techniczne – odpowiednie oświetlenie, wysokiej klasy sprzęt multimedialny i szybki (przewodowy i bezprzewodowy) dostęp do Internetu. Zadbamy o napoje i smaczne posiłki, a menu, nad którym pieczę sprawuje uznany szef kuchni, zostanie dopasowane do potrzeb spotkania.

Do Państwa dyspozycji oddajemy:


Sala 100 osobowa

Copernicus

Idealna na duże uroczystości rodzinne, konferencje i szkolenia. Znajdziesz w niej wszystkie urządzenia, niezbędne podczas prezentacji: rzutnik multimedialny, ekran, panel do sterowania sprzętem i oświetleniem, zestaw nagłaśniający i flipchart. Eleganckie, klimatyzowane wnętrza i wysokiej jakości wyposażenie zrobią wrażenie na zaproszonych gościach, a nowoczesny sprzęt oraz szybkie łącza internetowe zapewnią niezakłócony przebieg spotkań.

Zapytaj o dostępność

Sala 24 osobowa

Einstein

Elegancka, kameralna sala, która sprawdzi się znakomicie w przypadku niewielkich szkoleń i większych biznesowych paneli. Wygodne, klimatyzowane wnętrza zapewnią uczestnikom komfort nawet podczas wielogodzinnych posiedzeń, a wysokiej jakości sprzęt audiowizualny i szybki dostęp do Internetu nadadzą spotkaniom nowoczesny wymiar.

Zapytaj o dostępność

Sala 6 osobowa

Newton

Nowoczesne, gustownie urządzone pomieszczenie, idealne na spotkania w małym gronie. Wyposażone w stół konferencyjny, wygodne miejsca siedzące i telewizor LCD, tworzy idealny klimat do biznesowych paneli.

Zapytaj o dostępność

Sala 4 osobowa

Edison

Zrelaksuj się w gustownie urządzonej przestrzeni, wyposażonej w telewizor LCD, designerską sofę i wygodne fotele. To pomieszczenie jest idealne na kameralne, prywatne spotkania w małym gronie.

Zapytaj o dostępność

Dodatkowo

Catering

Hotel Grand Ascot to miejsce z doskonałą kuchnią i niepowtarzalnym klimatem. Nowoczesne, gustowne wnętrza zrobią wrażenie na Twoich gościach, a menu z przysmakami kuchni europejskiej, nad którym pieczę sprawuje nasz szef kuchni, zaspokoi gusta miłośników tradycyjnych polskich dań i innych, bardziej egzotycznych propozycji.
Nasza elegancka, przestronna Restauracja Four pomieści do 70 osób, dzięki czemu swobodnie można w niej zorganizować zarówno przyjęcie weselne, urodziny jak i imprezę integracyjną. W zależności od potrzeb, oferujemy też możliwość przygotowania i podania napojów i posiłków w hotelowym Lobby Bar i bezpośrednio w salach konferencyjno-bankietowych.

Grand Ascot Hotel ****
ul. Józefa Szujskiego 4, 31-123 Kraków
+48 12 446 76 00recepcja@grandascot.pl 2018 © Grand Ascot Hotel. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności — Design: Metafora Studio

-10% przy rezerwacji na naszej stronie

Rezerwacja online
Zobacz wszystkie oferty