Wigilia firmowa Kraków

Szukasz miejsca na organizację wigilii dla firm? Centrum Krakowa to doskonałe miejsce do tego celu, choć istotne znaczenie ma także znalezienie odpowiedniego lokalu, który nie tylko pomieści wszystkich pracowników, ale także zapewni im doskonałe dania przygotowane specjalnie na tę okazję. Wigilia pracownicza Kraków z Grand Ascot Hotel to przede wszystkim nasza restauracja premium, z potrawami przygotowanymi przez doświadczony zespół dbający nie tylko o smak potraw, ale również ich prezentację na talerzu.

Sprawdź naszą ofertę

Restauracja Kraków - wigilia firmowa z Grand Ascot Hotel

Jeśli firma zatrudnia kilkudziesięciu pracowników oraz chce zadbać o ich komfort i jak najlepsze wrażenia z tego dnia, wigilia firmowa zdecydowanie nie powinna być organizowana w przestrzeni biurowej. To wyjątkowy dzień, dlatego warto skorzystać z dobrej szansy na integrację zespołu w Restauracji Four. To idealne miejsce na wigilię dla firm w Krakowie, m.in. dzięki luksusowej przestrzeni, która pomieści nawet wielu gości.

stół wigilijiny w restauracji Four

Pomoc przy organizacji wigilii firmowej

Jeśli nie masz czasu na dopinanie szczegółów takiego wydarzenia, skorzystaj z doświadczenia naszego zespołu. Przejmiemy na siebie nie tylko dekorację wnętrza, ale także doradzimy, jakie dania sprawdzą się w tym przypadku najlepiej. Możemy zadbać także o oprawę muzyczną wydarzenia tak, aby wigilia pracownicza okazała się naprawdę wyjątkowa oraz niezapomniana. Współpraca z nami to bowiem gwarancja, że wydarzenie rzeczywiście będzie udane.

Zajmujemy się także organizacją innych imprez okolicznościowych i to nie tylko dla przedsiębiorstw. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszego doświadczenia w tym zakresie. Z przyjemnością odpowiemy na dodatkowe pytania.

stół wigilijny

-10% przy rezerwacji na naszej stronie

Rezerwacja online
Zobacz wszystkie oferty