EU

Lokal na chrzciny

Poszukiwanie lokalu na chrzciny może okazać się dużym wyzwaniem, jeśli opiekunom zależy na jego doskonałym wyglądzie wnętrz, a także wyjątkowych daniach, które zachwycą gości, niezależnie od ich wieku. Nasza nastrojowa restauracja Four oraz cały kompleks hotelowy spełniają te, oraz wiele innych kryteriów, oferta obejmuje bowiem również przyjęcia okolicznościowe. W tym zakresie działamy też jako lokal na chrzciny w Krakowie, a nasz zespół dba o każdy aspekt wydarzenia, od dekoracji, przez dania, aż po profesjonalną oraz przyjazną obsługę gości.

Sprawdź naszą ofertę

Organizacja chrzcin w Krakowie, czyli poszukiwanie idealnego miejsca

Kraków, chrzciny i świetnie zlokalizowane miejsce w prestiżowym miejscu. Wszystkie z tych kryteriów spełnia nasz obiekt, w którym można zorganizować przyjęcie zarówno kameralne, jak i zdecydowanie większe, nawet na kilkadziesiąt osób. Wszystko to bez rezygnacji z komfortu gości, którzy tego dnia powinni zostać otoczeni szczególną opieką, a także cieszyć się naprawdę wyjątkowymi potrawami. Właśnie taką gwarancję daje zespół naszego hotelu, zlokalizowanego w samym centrum miasta, czyli komfortowo dla gości wydarzenia.

Stolik w Four

Wymarzony lokal na chrzciny jest właśnie tutaj

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że organizacja chrzcin z małym dzieckiem jest wyjątkowo trudna. Oferujemy jednak kompleksową pomoc w tym zakresie, doradzając i wspierając na każdym etapie planowania. Mamy także doświadczenie w organizacji takich wydarzeń, dlatego też możemy zagwarantować, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, zarówno pod względem jakości dań (o które zadba nasz doświadczony zespół), jak i przebiegu wydarzenia.

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się oraz poznania szczegółów naszej oferty obejmującej organizację chrzcin. Centrum Krakowa, to naprawdę wyjątkowe miejsce na takie wydarzenie.

Menu dla dzieci - restauracja na chrzciny Kraków

Nasza restauracja oferuje specjalne menu dla dzieci, które jest dopasowane do małych, ale jakże wymagających gości. Dzieci do 2 roku nie płacą za taką usługę, w wieku 2-7 lat to płatność w wysokości 60% ceny, natomiast dzieci powyżej 7 lat obejmuje 100% ceny. Dbamy, by menu dla dzieci podczas organizacji chrzcin było uniwersalne i przypadło do gustu najmłodszych. Warto pamiętać o tym specjalnym zamówieniu podczas dokonywania rezerwacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą organizacji chrzcin w centrum Krakowa. Nasza sala pomieści do 60 osób.

Lokalizacja ma znaczenie - lokal na chrzciny Kraków

Organizacja chrzcin w centrum miasta to udogodnienie dla naszych gości z Krakowa i nie tylko. Idealny dojazd z każdej części miasta to niezwykły komfort dla wszystkich gości. Swoje chrzciny zorganizujecie w hotelu w centrum Krakowa, 700 m od Rynku Głównego. Ogromnym plusem organizacji chrzcin w hotelu, to baza noclegowa, którą dysponuje nasz obiekt. Do dyspozycji gości są wygodne pokoje i apartamenty. Jeżeli zapraszasz gości z innej części kraju, masz możliwość zarezerwowania dla nich noclegu w sercu Krakowa.

Często zadawane pytania

Czy hotel zapewnia dekoracje i florystykę?

Tak, oczywiście. Cena zawiera dekorację stołów (cięte kwiaty, świece, obrusy, serwety), a na życzenie gościa i za dodatkową opłatą możemy zorganizować bogatszą dekorację.

Czy można wynająć salę na chrzciny w niedzielę?

Oczywiście, jest możliwość organizacji Chrzcin również w niedzielę.

Czy Grand Ascot oferuje dodatkowe atrakcje dla dzieci?

W obiekcie dostępny jest kącik dziecięcy, dodatkowo możemy na życzenie gościa zorganizować animatora dla dzieci za dodatkową opłatą.

Czy lokal oferuje obsługę cateringową?

Nasz lokal nie świadczy usługi cateringowej na przyjęcia poza obiektem.

Gdzie można zobaczyć gramaturę dań i alergeny?

Prosimy o kontakt w tej kwestii pod adresem gastronomia@grandascot.pl.

Jakie jest ustawienie stołów podczas przyjęcia?

Przyjęcie może zostać zorganizowane w sali restauracyjnej lub sali bankietowej. Możliwe jest następujące ustawienie stołów:

Restauracja Four
• Wynajem sali na wyłączność za dodatkową opłatą 1500zł
• Przyjęcie serwowane przy wspólnym stole do 24 osób
• Przyjęcie serwowane przy stolikach rozdzielnych do 60 osób

Sala Copernicus
• Brak dodatkowej opłaty za wynajem sali, sala rezerwowana na wyłączność
• Przyjęcie serwowane przy wspólnym stole do 36 osób
• Przyjęcie serwowane przy ustawieniu kabaretowym (stoliki okrągłe) do 60 osób
• Przyjęcie serwowane przy stolikach rozdzielnych do 60 osób

Czy do kosztów przyjęcia doliczane są koszty serwisu?

Do całości wartości przyjęcia doliczane jest 7% serwisu kelnerskiego.

Do której godziny można wynająć salę?

Wynajem sali jest możliwy do godziny 22:00. Przedłużenie przyjęcia wiąże się z dodatkową opłatą, nie dłużej niż do godziny 2:00.

-10% przy rezerwacji na naszej stronie

Rezerwacja online

Zyskaj rabat do 10%

Wybierz daty:

23 Lipca 2020
24 Lipca 2020

Napisz do nas: