EU

Lokal na chrzciny

Poszukiwanie lokalu na chrzciny może okazać się dużym wyzwaniem, jeśli opiekunom zależy na jego doskonałym wyglądzie wnętrz, a także wyjątkowych daniach, które zachwycą gości, niezależnie od ich wieku. Nasza nastrojowa restauracja Four oraz cały kompleks hotelowy spełniają te, oraz wiele innych kryteriów, oferta obejmuje bowiem również przyjęcia okolicznościowe. W tym zakresie działamy też jako lokal na chrzciny w Krakowie, a nasz zespół dba o każdy aspekt wydarzenia, od dekoracji, przez dania, aż po profesjonalną oraz przyjazną obsługę gości.

Sprawdź naszą ofertę

Organizacja chrzcin w Krakowie, czyli poszukiwanie idealnego miejsca

Kraków, chrzciny i świetnie zlokalizowane miejsce w prestiżowym miejscu. Wszystkie z tych kryteriów spełnia nasz obiekt, w którym można zorganizować przyjęcie zarówno kameralne, jak i zdecydowanie większe, nawet na kilkadziesiąt osób. Wszystko to bez rezygnacji z komfortu gości, którzy tego dnia powinni zostać otoczeni szczególną opieką, a także cieszyć się naprawdę wyjątkowymi potrawami. Właśnie taką gwarancję daje zespół naszego hotelu, zlokalizowanego w samym centrum miasta, czyli komfortowo dla gości wydarzenia.

Stolik w Four

Wymarzony lokal na chrzciny jest właśnie tutaj

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że organizacja chrzcin z małym dzieckiem jest wyjątkowo trudna. Oferujemy jednak kompleksową pomoc w tym zakresie, doradzając i wspierając na każdym etapie planowania. Mamy także doświadczenie w organizacji takich wydarzeń, dlatego też możemy zagwarantować, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, zarówno pod względem jakości dań (o które zadba nasz doświadczony zespół), jak i przebiegu wydarzenia.

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się oraz poznania szczegółów naszej oferty obejmującej organizację chrzcin. Centrum Krakowa, to naprawdę wyjątkowe miejsce na takie wydarzenie.

Stół na chrzciny

Często zadawane pytania

Czy Grand Ascot zapewnia dekoracje i florystykę?

Cena zawiera dekorację stołów (cięte kwiaty, świece, obrusy, serwety), na życzenie gościa i za dodatkową opłatą możemy zorganizować bogatszą dekorację.

Czy można wynająć Grand Ascot na chrzciny w niedzielę?

Oczywiście, jest możliwość organizacji Chrzcin również w niedzielę.

Czy Grand Ascot oferuje dodatkowe atrakcje dla dzieci?

W obiekcie dostępny jest kącik dziecięcy, dodatkowo możemy na życzenie gościa zorganizować animatora dla dzieci za dodatkową opłatą.

Czy lokal oferuje obsługę cateringową?

Nasz lokal nie świadczy usługi cateringowej na przyjęcia poza obiektem.

-10% przy rezerwacji na naszej stronie

Rezerwacja online
Zobacz wszystkie oferty