Podpowiadamy: jak spędzić niezapomniane chwile w centrum Krakowa

 

W Krakowie pogoda coraz bardziej zaczyna dopisywać, a chociaż mamy już kalendarzową wiosnę i temperatury w mieście są coraz wyższe, wiele osób wyczekuje właśnie lata. To w tym okresie wszyscy najchętniej organizujemy urlopy i udajemy się na długo wyczekiwane wakacje, by odkryć lub poznać nowe miejsca, odpocząć leniuchując lub wprost przeciwnie – spędzić czas w aktywny sposób.

Kraków – gdzie i jak spędzać czas

Przy tak pięknej pogodzie, idealnym wyborem będzie wizyta w hotelu w centrum Krakowa, gdzie będziemy blisko najważniejszych i najciekawszych obiektów w mieście, a ponadto i wydarzeń, którymi nieustannie żyje miasto. Hotel Grand Ascot będzie więc idealnym wyborem. Spośród wszystkich pokoi, którymi dysponujemy, jednym z ulubionych dla naszych gości jest Premium Double, czyli double z tarasem. Jest to idealny wybór przy chęci relaksu i komfortu w centrum miasta, jednak z dala od jego zgiełku i gwaru.

Goście hotelu Grand Ascot to między innymi osoby przyjeżdżające tutaj w celach biznesowych, a czy nie lepiej choć trochę umilić sobie pracę i zamiast wykonywać ją w hotelowym pokoju, udać się na taras, gdzie możemy połączyć przyjemne z pożytecznym, korzystając przy tym z pięknej pogody? A po godzinach, zamienić pracę z laptopem czy dokumentami na relaks połączony z czytaniem książki i orzeźwiającym drinkiem na tarasie?

Jak rozpocząć dzień w centrum Krakowa

Zacznijmy od poranków – pyszne śniadanie wraz z idealnie wyselekcjonowanymi produktami najwyższej jakości, świeże warzywa i owoce, różnorodne propozycje posiłków, a wszystko to przygotowane z największą starannością przez naszego szefa kuchni i kucharzy. Do tego aromatyczna kawa i jej budzący aromat, a ponadto świeżo wyciskany sok. Wszystko to w centrum Krakowa i o tej porze, kiedy to miasto właśnie budzi się do życia. Smaczne śniadanie spożywane na tarasie i w takich warunkach od samego rana wprawia w dobry nastrój!

Rannym ptaszkom może uda się wstać wcześnie, by podziwiać wschód słońca, natomiast tym, którzy wolą pospać trochę dłużej, z pewnością zostaną jeszcze równie magiczne i przyjemne zachody.

Niezapomniane chwile w Krakowie

Późnym popołudniem, kiedy to po całodniowej wycieczce po Krakowie będziemy chcieli zaczerpnąć trochę odpoczynku czy relaksu, albo po prostu zgłodniejemy, w hotelowej Restauracji Four będziemy mogli zamówić przygotowane z niezwykłą pasją przez naszego szefa kuchni dania.

Posiłek na tarasie i przy zachodzącym słońcu to prawdziwa gratka dla fanów klimatycznych zakątków Starego Miasta. Niezwykła i magiczna wręcz atmosfera pozostanie jeszcze długo w pamięci i zapewni mnóstwo wrażeń – tego można być pewnym.

GA-deska-wedlin

Wieczorami w Krakowie panuje już inna niż w trakcie dnia atmosfera. Większość osób właśnie wtedy oddaje się wypoczynkowi i zwalnia po pełnym wrażeń i wyzwań dniu. Letnie noce są ciepłe i przyjemne, wobec czego do woli możemy relaksować się po intensywnie przeżytych ostatnich godzinach i wszystkich mijających wydarzeniach. W końcu Kraków to miasto, w którym nieustannie się coś dzieje i warto mieć oczy dookoła głowy, by dostrzec najciekawsze jego zakątki, miejsca i nie przegapić niczego.

-10% przy rezerwacji na naszej stronie

Rezerwacja online
Zobacz wszystkie oferty