Imprezy firmowe

Szukasz luksusowego miejsca na imprezy firmowe? Zależy Ci na doskonałym wyglądzie obiektu, świetnej lokalizacji, wyjątkowej selekcji dań i drinków, a także miejscu do hucznej zabawy (ale i spokojnych rozmów)? Jeśli tak, to imprezy firmowe w hotelu Grand Ascot to zdecydowanie najlepszy wybór. Uczestnikom możemy zaproponować także pokoje i apartamenty hotelowe, dzięki czemu będą mogli zostać na wydarzeniu do samego końca, bez konieczności obawiania się o powrót.

Dlaczego imprezy firmowe w hotelu do najlepszy pomysł?

Miejsc na imprezy firmowe jest naprawdę wiele i każde ma pewne wady i zalety. Trudno jednak o bardziej kompleksową ofertę, aniżeli ta oferowana w hotelach, które mogą zaproponować najpełniejszy zakres usług. Kryteria te spełnia również nasz obiekt, którego obsługa dodatkowo wspiera organizatorów w planowaniu imprezy firmowej w hotelu włącznie z dopracowaniem najdrobniejszych detali takiego wydarzenia.

Sala Copernicus

W dobrym stylu, czyli imprezy firmowe w restauracji w Krakowie

Fotografie z tego wydarzenia z pewnością trafią w niejedne ręce, dlatego też warto wybrać miejsce doskonale się prezentujące oraz w klasie premium. Hotel Grand Ascot spełnia te kryteria, dzięki czemu jest to idealny obiekt na organizację różnego rodzaju wydarzeń firmowych, zarówno tych oficjalnych, jak i nieco mniej. Może być to m.in. wigilia firmowa w hotelu, impreza integracyjna, czy rocznica istnienia przedsiębiorstwa. Niezależnie od okoliczności, z przyjemnością pomożemy w organizacji takich wydarzeń oraz upewnieniu się, że ich przebieg będzie naprawdę sprawny.

Polecamy się jako wyjątkowe miejsce na imprezy firmowe w Krakowie, w naprawdę wyjątkowej lokalizacji w centrum miasta. Zachęcamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i o tym, jak możemy pomóc w organizacji wydarzenia.

Sala Four na imprezę

-10% przy rezerwacji na naszej stronie

Rezerwacja online
Zobacz wszystkie oferty