EU

Imprezy firmowe

Szukasz luksusowego miejsca na imprezy firmowe? Zależy Ci na doskonałym wyglądzie obiektu, świetnej lokalizacji, wyjątkowej selekcji dań i drinków, a także miejscu do hucznej zabawy (ale i spokojnych rozmów)? Jeśli tak, to imprezy firmowe w hotelu Grand Ascot to zdecydowanie najlepszy wybór. Uczestnikom możemy zaproponować także pokoje i apartamenty hotelowe, dzięki czemu będą mogli zostać na wydarzeniu do samego końca, bez konieczności obawiania się o powrót.

Dlaczego imprezy firmowe w hotelu do najlepszy pomysł?

Miejsc na imprezy firmowe jest naprawdę wiele i każde ma pewne wady i zalety. Trudno jednak o bardziej kompleksową ofertę, aniżeli ta oferowana w hotelach, które mogą zaproponować najpełniejszy zakres usług. Kryteria te spełnia również nasz obiekt, którego obsługa dodatkowo wspiera organizatorów w planowaniu imprezy firmowej w hotelu włącznie z dopracowaniem najdrobniejszych detali takiego wydarzenia.

Sala Copernicus

W dobrym stylu, czyli imprezy firmowe w restauracji w Krakowie

Fotografie z tego wydarzenia z pewnością trafią w niejedne ręce, dlatego też warto wybrać miejsce doskonale się prezentujące oraz w klasie premium. Hotel Grand Ascot spełnia te kryteria, dzięki czemu jest to idealny obiekt na organizację różnego rodzaju wydarzeń firmowych, zarówno tych oficjalnych, jak i nieco mniej. Może być to m.in. wigilia firmowa w hotelu, impreza integracyjna, czy rocznica istnienia przedsiębiorstwa. Niezależnie od okoliczności, z przyjemnością pomożemy w organizacji takich wydarzeń oraz upewnieniu się, że ich przebieg będzie naprawdę sprawny.

Polecamy się jako wyjątkowe miejsce na imprezy firmowe w Krakowie, w naprawdę wyjątkowej lokalizacji w centrum miasta. Zachęcamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i o tym, jak możemy pomóc w organizacji wydarzenia.

Sala Four na imprezę

Często zadawane pytania

Jakie rodzaje imprez firmowych oferuje Grand Ascot?

Organizujemy konferencje, szkolenia, wykłady, wigilie firmowe, lunche biznesowe.

Czy Grand Ascot oferuje możliwość organizacji imprezy na świeżym powietrzu?

Nie, nie dysponujemy powierzchnią odpowiednią na tego typu imprezy.

Czy Grand Ascot oferuje obsługę techniczną podczas imprez firmowych?

W naszym obiekcie jest dostępna osoba odpowiedzialna za obsługę techniczną, która w przypadku jakichkolwiek awarii jest pomocna naszym gościom.

Czy Grand Ascot oferuje catering na imprezy firmowe?

Oferujemy okazjonalny catering w okresie świąt Bożego Narodzenia czy Wielkanocnych.

-10% przy rezerwacji na naszej stronie

Rezerwacja online
Zobacz wszystkie oferty