EU

Imprezy firmowe

Szukasz luksusowego miejsca na imprezy firmowe? Zależy Ci na doskonałym wyglądzie obiektu, świetnej lokalizacji, wyjątkowej selekcji dań i drinków, a także miejscu do hucznej zabawy (ale i spokojnych rozmów)? Jeśli tak, to imprezy firmowe w hotelu Grand Ascot to zdecydowanie najlepszy wybór. Uczestnikom możemy zaproponować także pokoje i apartamenty hotelowe, dzięki czemu będą mogli zostać na wydarzeniu do samego końca, bez konieczności obawiania się o powrót.

Dlaczego imprezy firmowe w hotelu do najlepszy pomysł?

Miejsc na imprezy firmowe jest naprawdę wiele i każde ma pewne wady i zalety. Trudno jednak o bardziej kompleksową ofertę, aniżeli ta oferowana w hotelach, które mogą zaproponować najpełniejszy zakres usług. Kryteria te spełnia również nasz obiekt, którego obsługa dodatkowo wspiera organizatorów w planowaniu imprezy firmowej w hotelu włącznie z dopracowaniem najdrobniejszych detali takiego wydarzenia.

Sala Copernicus

W dobrym stylu, czyli imprezy firmowe w restauracji w Krakowie

Fotografie z tego wydarzenia z pewnością trafią w niejedne ręce, dlatego też warto wybrać miejsce doskonale się prezentujące oraz w klasie premium. Hotel Grand Ascot spełnia te kryteria, dzięki czemu jest to idealny obiekt na organizację różnego rodzaju wydarzeń firmowych, zarówno tych oficjalnych, jak i nieco mniej. Może być to m.in. wigilia firmowa w hotelu, impreza integracyjna, czy rocznica istnienia przedsiębiorstwa. Niezależnie od okoliczności, z przyjemnością pomożemy w organizacji takich wydarzeń oraz upewnieniu się, że ich przebieg będzie naprawdę sprawny.

Polecamy się jako wyjątkowe miejsce na imprezy firmowe w Krakowie, w naprawdę wyjątkowej lokalizacji w centrum miasta. Zachęcamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i o tym, jak możemy pomóc w organizacji wydarzenia.

Sala Four na imprezę

Imprezy firmowe w hotelu

Imprezy firmowe to doskonały sposób na budowanie kultury organizacji w firmie czy zacieśnienia relacji z klientem. Wyjazd służbowy to możliwość połączenia integracji oraz szkolenia. Hotel Grand Ascot to miejsce gdzie można i warto organizować imprezy firmowe i integracyjne. Restauracja hotelowa słynie z niepowtarzalnego klimatu i doskonałego jedzenia. Potrawy są przyrządzane
w oparciu o naturalne i świeże produkty, które zaspokajają podniebienia gości. Profesjonalna i życzliwa obsługa zadba o idealny przebieg imprezy.

Imprezy w restauracji w Krakowie

Impreza firmowa to przede wszystkim doskonała okazja do tego aby pracownicy mogli lepiej się poznać i spędzić ze sobą czas poza firmą, zrobić coś wspólnego, porozmawiać na tematy niezwiązane z pracą. Tego typu spotkania budują silne relacje i wzmacniają więzi pomiędzy członkami zespołu. Największą popularnością na imprezy integracyjne cieszą się miejsca w centrum Krakowa. Hotel Grand Ascot wybierają firmy, dla których najważniejszy jest dobry smak, wspaniała atmosfera i wysoka jakość usług w samym sercu Krakowa.

Często zadawane pytania

Jakie rodzaje imprez firmowych oferuje Grand Ascot?

Organizujemy konferencje, szkolenia, wykłady, wigilie firmowe, lunche biznesowe.

Czy Grand Ascot oferuje możliwość organizacji imprezy na świeżym powietrzu?

Nie, nie dysponujemy powierzchnią odpowiednią na tego typu imprezy.

Jakie jest ustawienie stołów podczas przyjęcia?

Przyjęcie może zostać zorganizowane w sali restauracyjnej lub sali bankietowej. Możliwe jest następujące ustawienie stołów:

Restauracja Four
• Wynajem sali na wyłączność za dodatkową opłatą 1500zł
• Przyjęcie serwowane przy wspólnym stole do 24 osób
• Przyjęcie serwowane przy stolikach rozdzielnych do 60 osób

Sala Copernicus
• Brak dodatkowej opłaty za wynajem sali, sala rezerwowana na wyłączność
• Przyjęcie serwowane przy wspólnym stole do 36 osób
• Przyjęcie serwowane przy ustawieniu kabaretowym (stoliki okrągłe) do 60 osób
• Przyjęcie serwowane przy stolikach rozdzielnych do 60 osób

Czy do kosztów przyjęcia doliczane są koszty serwisu?

Do całości wartości przyjęcia doliczane jest 7% serwisu kelnerskiego.

Do której godziny można wynająć salę?

Wynajem sali jest możliwy do godziny 22:00. Przedłużenie przyjęcia wiąże się z dodatkową opłatą, nie dłużej niż do godziny 2:00.

Czy Grand Ascot oferuje obsługę techniczną podczas imprez firmowych?

W naszym obiekcie jest dostępna osoba odpowiedzialna za obsługę techniczną, która w przypadku jakichkolwiek awarii jest pomocna naszym gościom.

Czy Grand Ascot oferuje catering na imprezy firmowe?

Oferujemy okazjonalny catering w okresie świąt Bożego Narodzenia czy Wielkanocnych.

-10% przy rezerwacji na naszej stronie

Rezerwacja online

Zyskaj rabat do 10%

Wybierz daty:

23 Lipca 2020
24 Lipca 2020

Napisz do nas: