EU

Uroczystości rodzinne

Szukasz miejsca, w którym zorganizujesz stylową i niezapomnianą imprezę rodzinną? Nasz hotel to idealne miejsce do tego celu, gdyż Gościom oddajemy do dyspozycji nie tylko pokoje premium i apartamenty w centrum Krakowa. Nasz obiekt to bowiem dodatkowo nowoczesna restauracja Four, w której najlepsi kucharze zadbają o to, aby Goście uroczystości byli usatysfakcjonowani smakiem nietuzinkowych potraw kuchni europejskiej i narodowej (także wegańskich, wegetariańskich i bezglutenowych).

Sprawdź naszą ofertę

Uroczystości rodzinne w Krakowie z naszą pomocą

Doskonałe dania to jednak nie wszystko, co jest konieczne przy organizacji takiego wydarzenia. Sala na imprezy rodzinne w Krakowie powinna być bowiem odpowiednio przystosowana do tego, aby móc w komfortowych warunkach ugościć wszystkich uczestników. Nasz obiekt to kilka takich sal, które możemy zaaranżować zgodnie z potrzebami, dbając zarówno o wygląd, jak i funkcjonalność pomieszczeń. Z przyjemnością zaoferujemy także pomoc przy organizacji dekoracji, chcemy bowiem, aby imprezy rodzinne organizowane z naszą pomocą były niezapomniane i naprawdę wyjątkowe.

Restauracja Four gotowa na spotkanie rodzinne

Pozostańcie z nami na dłużej

Uroczystości rodzinne często trwają do białego rana. Dlatego też naszym Gościom oferujemy możliwość pozostania z nami na dłużej, w komfortowych i eleganckich apartamentach. Przygotowaliśmy wyjątkową propozycję, w tym apartament z wanną w pokoju, a także komfortowe pokoje w klasie Premium i Standard, równie eleganckie i wygodne.

W praktyce to aż 130 miejsc noclegowych dlatego warto z nami organizować nawet największe uroczystości rodzinne. Kraków może być dla gości imprezy nowym miejscem, jednak nasza lokalizacja blisko Dworca Głównego oraz Rynku Głównego pozwoli na zwiedzenie miasta przed lub po wydarzeniu, odpoczynek i wygodną podróż powrotną.

Serdecznie zachęcamy do rezerwacji jednej z naszych sali na imprezy rodzinne. Kraków oraz Hotel Grand Ascot zapraszają.

Stół nakryty na spotkanie rodzinne

Często zadawane pytania

Ile osób pomieści sala?

Przyjęcia okolicznościowe organizujemy na maksymalnie 60 osób, zarówno w sali bankietowej jak i restauracyjnej.

Czy oferowane są różne diety na spotkania rodzinne?

W naszej ofercie dostępne jest standardowe menu mięsne, dziecięce oraz dania wegetariańskie/wegańskie.

Czy hotel zapewnia obsługę kelnerską na taką uroczystość?

Tak, oczywiście.

-10% przy rezerwacji na naszej stronie

Rezerwacja online

Zyskaj rabat do 10%

Wybierz daty:

23 Lipca 2020
24 Lipca 2020

Napisz do nas: