EU

Udogodnienia w hotelu

Parking podziemny w centrum Krakowa

Nasz hotel dysponuje 6 miejscami parkingowymi w cenie 100 zł za dobę. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja – prosimy o kontakt z recepcją lub informację podczas dokonywania rezerwacji. Miejsca parkingowe znajdują się w parkingu podziemnym na ul. Szujskiego 4, Kraków.

Miejsca parkingowe w hotelu Grand Ascot w centrum Krakowa

Sauna & Fitness

Każdy gość hotelu Grand Ascot podczas swojego pobytu może korzystać z dostępnej sauny i sali fintess. W czasie podróży nie musisz rezygnować z aktywności fizycznej, ponieważ sala fitness wyposażona jest w niezbędny sprzęt do wykonania efektywnego treningu. Sauna natomiast idealnie sprawdzi się dla gości szukających chwili odpoczynku i relaksu.

Wypożyczalnia rowerów

Zwiedzaj Kraków rowerem! Goście naszego hotelu mogą wypożyczyć wygodne rowery, wyposażone w odpowiednie zabezpieczenie oraz uchwyt na telefon ułatwiający nawigację. Możliwość wypożyczenia na godziny lub cały dzień. W celu rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją.

Bogaty bufet śniadaniowy

Nasz bufet śniadaniowy to bogata oferta produktów, które przypadną do gustu wszystkim gościom. Dostępne pieczywo bezglutenowe oraz produkty wegetariańskie. Dodatkowo dostępne menu a’la carte oraz specjalne menu Room Service.

Restauracja & Lobby Bar

W naszym obiekcie do dyspozycji gości jest restauracja Four która po raz trzeci zdobyła I miejsce oraz III w Polsce podczas festiwalu Restaurant Week. Znajdziesz w niej dania kuchni europejskiej oraz menu dla dzieci.
Zapraszamy również do Wine & Spirits Bar, który otwarty jest codziennie 12:00-00:00.

Menu poduszkowe

Wiemy jak ważny jest komfort snu, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie 4 rodzaje poduszek. W poniższym linku sprawdzisz wymiary oraz specyfikację każdej z nich. W celu wymiany poduszki skontaktuj się z recepcją.

poduszki

Masaż

Podczas pobytu w naszym hotelu możesz zamówić usługę masażu w zaciszu swojego pokoju. Dodatkowo na naszej stronie znajdziesz pakiet pobytowy dla dwojga zawierający m.in butelkę wina oraz kolację dla dwojga w restauracji Four.

masaż

Doskonała lokalizacja

Grand Ascot Hotel znajduje się w ścisłym centrum Krakowa, spacerem to zaledwie 8 minut od Rynku Głównego oraz 3 minuty od Teatru Bagatela. Rezerwuj swój pobyt z wyprzedzeniem i korzystaj z najlepszych cenowo ofert dostępnych tylko na naszej stronie.

Fasada budynku hotelu Grand Ascot w Krakowie

-10% przy rezerwacji na naszej stronie

Rezerwacja online

Zyskaj rabat do 10%

Wybierz daty:

23 Lipca 2020
24 Lipca 2020

Napisz do nas: