Wesele w hotelu

Szukasz miejsca, w którym zorganizujesz wyjątkowe i niezapomniane przyjęcie weselne? Zależy Ci na ekskluzywnym i stylowym miejscu, które będzie stanowić wyjątkowe tło podczas tego dnia? Grand Ascot Hotel rekomenduje się także jako hotel na wesele w Krakowie, w którym wykwalifikowana i profesjonalna obsługa dba o każdy detal takiego przyjęcia. Tak, aby wydarzenie było niezapomniane nie tylko dla nowożeńców, ale także dla gości.

Sprawdź naszą ofertę

Dlaczego wybrać ekskluzywny hotel na wesele w Krakowie?

Gustownie urządzone sale wymagające tylko subtelnych dekoracji weselnych, klimatyczna restauracja Four gwarantująca wyjątkowe opcje menu, a także pomoc na każdym etapie organizacji tak, aby przyjęcie weselne okazało się absolutnie wyjątkowe. Właśnie taką ofertę znajdziesz w naszym obiekcie. Dodatkowo na co dzień funkcjonujemy jako hotel 4-gwiazdkowy, co pozwoli zapewnić Twoim gościom luksusowe miejsca noclegowe w samym centrum Krakowa, dzięki czemu będą mogli pozostać na wydarzeniu do rana i cieszyć się uroczystością aż do samego końca.

kwiaty weselne

Twoje wymarzone wesele - hotel Kraków w wyjątkowej lokalizacji

Nie ulega wątpliwości, że w przypadku organizacji przyjęcia weselnego ogromne znaczenie ma także umiejscowienie obiektu. Grand Ascot to hotel na wesele zlokalizowany w samym centrum Krakowa, zaledwie 600 metrów od Rynku Głównego, a przy tym w miejscu, które będzie gwarantem intymności i prywatności podczas wydarzenia. Jeśli więc hotele w Krakowie blisko rynku to priorytet w zakresie organizacji wesela, koniecznie sprawdź ofertę naszego obiektu.

sala weselna

Hotel i restauracja - Wesele Kraków

Hotel połączony z restauracją to obecnie najlepsze rozwiązanie dla nowożeńców, których goście będą przybywać na wydarzenie z różnych miejsc w Polsce i na świecie. Jeśli więc także wygoda jest priorytetem, obiekt hotelowy połączony z restauracją okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Ekskluzywny hotel na wesele w Krakowie to bez wątpienia Grand Ascot. Prosimy o kontakt, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o organizacji tego wyjątkowego dnia z naszą pomocą.

weselne prezenty

-10% przy rezerwacji na naszej stronie

Rezerwacja online
Zobacz wszystkie oferty