Podpowiadamy: czas na wypoczynek w Krakowie

 

Wszyscy od dłuższego czasu z największym utęsknieniem wyczekujemy dni, kiedy znów będziemy mogli swobodnie się poruszać. Tych z Was, którym tak jak nam brakuje podróży i spotkań z rodziną i przyjaciółmi zapraszamy do odwiedzenia naszego hotelu w Krakowie.

Hotel Grand Ascot posiada bogate zaplecze gastronomiczne, wobec czego miłośnicy deserów znajdą tutaj coś dla siebie, a o to już zadba nasz cukiernik. Pyszna, aromatyczna kawa przygotowana przez naszych baristów i ciasto – wszystko to w ogródku lub na tarasie, w skąpanym słońcem Krakowie. Czy taka chwila może być jeszcze bardziej przyjemna? W końcu mamy chwilę przyjemności dla siebie i grzechem byłoby jej nie wykorzystać w takim momencie.

W hotelowym Wine & Spirits Bar możemy zamówić autorskie drinki naszych barmanów i nacieszyć się nimi w dostępnym dla nas tarasie – sącząc je powoli i delektując się niesamowitym smakiem różnego rodzaju kompozycji, możemy zacząć planować kolejny dzień naszej wizyty i poczuć klimat jakim żyje Kraków o tej porze. Gwarantujemy, że jest on niezapomniany i sprawia, że chce się tutaj wracać.

Ponadto, do dyspozycji wszystkich gości hotelu Grand Ascot i Restauracji Four mamy również ogródek, gdzie także możemy nacieszyć się piękną pogodą i zrelaksować w ulubiony dla siebie sposób, z dala od hałasu, a w otoczeniu przyjemnej dla oka zieleni. Co więcej – nasz zespół jest do dyspozycji każdego gościa i z największą przyjemnością zadba o to, by pobyt każdego z nich należał do tych miło wspominanych.

Jak już można zauważyć, wizyta w hotelu Grand Ascot może być pięknym wspomnieniem na najbliższe miesiące kiedy to znów będziemy oczekiwać lata i snuć plany na następne wakacje. Przekonaliśmy Was do odwiedzenia naszego hotelu w Krakowie?

-10% przy rezerwacji na naszej stronie

Rezerwacja online
Zobacz wszystkie oferty