Gdzie jechać na urlop podczas pandemii?

Wypoczynek bez wątpienia należy się każdemu z nas, choć musimy przyznać –  w pandemii jest on zwyczajnie utrudniony. Kwestie bezpieczeństwa i wzmożonych restrykcji sanitarnych mogą przyprawiać o zawrót głowy i być może dlatego większość z nas wciąż obawia się wyjść z domu. Co jednak w przypadku, gdy wielkimi krokami zbliża się upragniony urlop lub wakacje? Gdzie można odpocząć bez obaw o swoje zdrowie zarówno fizyczne, jak i to psychiczne? Jedną z ciekawszych propozycji jest wizyta w hotelu. Dlaczego? Zachęcamy do poznania naszej opinii poniżej.

Gdzie jechać na urlop podczas pandemii

Odpoczynek z dala od tłumów

Obiekty noclegowe obecnie są w stanie zapewnić nam najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz komfortu. Przede wszystkim ze względu na mniejsze obłożenie, nawet jeśli rezerwujemy nocleg w hotelu w centrum miasta. Obecnie nawet nasz rodzimy, krakowski Rynek – zazwyczaj tak oblegany – dziś świeci pustkami.  Rezerwując nocleg w hotelu, który znajduje się blisko niego gwarantujemy sobie nie tylko przyjemnie spędzony czas wolny (bez tłumów!), ale i możliwość wybrania się do pobliskich muzeów lub teatrów, które także przyjmują gości w ograniczonej ilości i ściśle przestrzegają zasad tzw. reżimu sanitarnego.

Podstawa? Dezynfekcja – nie tylko dłoni, ale i pomieszczeń

Zastanawiając się nad wyborem odpowiedniego hotelu z pewnością myślimy o standardzie apartamentów. Obecnie, oprócz gustownych aranżacji i nowoczesnego wyposażenia, ważne są także kwestie sanitarne. Jeśli zatem poszukują Państwo miejsca, w którym będziecie się czuć przede wszystkim bezpiecznie, warto zapoznać się z informacjami dostępnymi na stronach hotelowych.  To, co powinno zwrócić naszą uwagę to kwestia dezynfekcji pokoi – dobrze, jeśli hotel oprócz regularnego sprzątania dba także o ich regularne wietrzenie i/lub ozonowanie. O komfort gości powinna zadbać także hotelowa recepcja – zachowując odpowiedni dystans społeczny, oferując środki do dezynfekcji dłoni i zachowując nienaganną prezencję, w której czystość gra podstawową rolę.

Hotelowa restauracja w pokoju

W bezpiecznych dla zdrowia warunkach gość powinien czuć się jak w domu. Choć zapewne w przypadku kwestii urlopu w hotelu, powinniśmy powiedzieć, iż nawet lepiej. Rządowe regulacje dotyczące działalności gastronomii co jakiś czas się zmieniają, niemniej wizyta w naszym hotelu wciąż pozostaje jedną z bardziej pewnych opcji, i okazją by skosztować dań serwowanych w Restauracji FourJeśli zapewni to Państwu niezmącony wypoczynek, Grand Ascot dołoży wszelkich starań, by każda wolna chwila spędzona w naszym hotelu (także ta przeznaczona na posiłek) była dla Państwa okazją do wyciszenia się i miłego spędzenia czasu.

Bezpieczny dowóz z oraz na lotnisko

Wybierając się do hotelu z drugiego końca Polski nie zawsze mamy możliwość przyjazdu własnym samochodem. Dlatego kolejnym punktem, który przemawia za opcją urlopu w hotelu jest bezpieczny przyjazd, który dany obiekt noclegowy oferuje. Hotelowa taksówka zamówiona z lotniska lub peronu oferuje bezpośredni przejazd bez zbędnych przesiadek, pod same drzwi, co z pewnością docenią zwolennicy komfortowych i szybkich podróży.

Personalizowane rozrywki dostępne tylko dla Państwa

Hotele znane są z ofert specjalnych. Dlatego jeśli myślą Państwo o urlopie w hotelu podczas pandemii, warto zapoznać się z dedykowanymi pakietami rozrywkowymi. Grand Ascot co jakiś publikuje je na swojej stronie internetowej – wybierając je, decydują się Państwo na niezapomniany pobyt w sercu Krakowa, my zaś dbamy o to, by czuli się Państwo jak najpewniej i jak najbardziej komfortowo spędzali swój wolny czas.

-10% przy rezerwacji na naszej stronie

Rezerwacja online
Zobacz wszystkie oferty