EU

Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne dla pracowników to doskonała okazja, aby zespół mógł nieco lepiej się poznać, a przy tym miło spędzić czas już po zakończeniu pracy. Jak znaleźć w Krakowie miejsce, które będzie temu sprzyjać? Z przyjemnością organizujemy w naszym hotelu imprezy integracyjne oddając do dyspozycji gości doskonale urządzone, wygodne i luksusowe sale, a także gwarantując pomoc naszej profesjonalnej obsługi.

Kraków - imprezy integracyjne w dobrym stylu

Doskonała restauracja premium z dostępem do najlepszej kuchni i szeroką selekcją drinków oraz koktajli alkoholowych i bezalkoholowych, to często ważne czynniki sprawiające, że impreza pracownicza jest udana. Jeśli impreza integracyjna dla firm odbywa się w doskonale zlokalizowanym miejscu, w centrum historycznej stolicy, jej uczestnicy otrzymują zarówno coś dla ciała jak i dla ducha. Nasz obiekt zlokalizowany jest w samym centrum Krakowa, zaledwie 600 metrów od Rynku Głównego i kilometr od Wawelu. Czy może istnieć lepsze miejsce do zorganizowania niezapomnianej imprezy integracyjnej dla pracowników?

Sylwester w krakowie

Organizacja dłuższych imprez integracyjnych w Krakowie

Nasz obiekt hotelowy to również doskonała lokalizacja do tego, aby zorganizować nawet kilkudniowe wydarzenia. Oferujemy wygodne pokoje premium i apartamenty hotelowe, w których goście spotkania mogą pozostać na dłużej, co sprzyja organizacji nieco dłuższych imprez integracyjnych nie tylko dla przedsiębiorstw z Krakowa.

Wybierz Hotel Grand Ascot i Kraków. Imprezy integracyjne w miejscu takim jak nasze to możliwość zorganizowania stylowego przyjęcia, z doskonałą obsługą, wyjątkowymi potrawami i drinkami, a także dodatkowymi atrakcjami, zgodnie z potrzebami organizatorów.

Napoje na barze

-10% przy rezerwacji na naszej stronie

Rezerwacja online

Zyskaj rabat do 10%

Wybierz daty:

23 Lipca 2020
24 Lipca 2020

Napisz do nas: