Gdzie zorganizować urodziny? 5 propozycji

Planujesz swoje przyjęcie urodzinowe? A może chcesz przygotować niespodziankę dla członka rodziny lub najlepszego przyjaciela? O ile domówki mają swój niezwykły urok, to jednak czasami warto zdecydować się na urządzenie imprezy w nowym i ekscytującym miejscu. Taka decyzja sprawi, że wydarzenie będzie niezapomniane, a jego organizatorzy będą mogli skupić się na świętowaniu, a nie pilnowaniu każdego szczegółu.

Jak zorganizować urodziny w hotelu

Urodziny na kręgielni

Dla osób lubiących rywalizację i aktywne spędzanie czasu dobrym pomysłem będzie połączenie urodzin z ciekawymi rozgrywkami i zorganizowanie przyjęcia na kręgielni. W zależności od liczby gości można wynająć więcej torów, a dodatkową zachętą do zabawy może być organizacja mini turnieju z nagrodami.

Warto pamiętać, że kręgielnie posiadają również specjalne tory dla dzieci, więc organizacja urodzin dla grona maluchów w takim lokalu z pewnością spotka się z ich zachwytem. Na miejscu zwykle znajduje się także restauracja lub bar, gdzie można zamówić jedzenie i napoje dla gości.

Urodziny w klubie

Wkroczenie w dorosłość to jedna z kluczowych okazji na świętowanie. Gdzie zorganizować 18 urodziny, by stały się one niezapomnianym przeżyciem? Jako, iż większość gości będzie składała się z nastolatków, warto wybrać takie miejsce, w którym będą oni mogli potańczyć. Kluby często oferują wynajęcie całej sali lub jej części, dzięki czemu wszyscy uczestnicy będą mieli nieco więcej prywatności i szansę na rozmowę. Warto także dowiedzieć się czy wraz z opcją pakietu urodzinowego lokal zapewnia atrakcyjne bonusy, takie jak zniżki lub gratisowe drinki.

Urodziny w hotelu

Kolejną wartą rozważenia opcją jest organizacja urodzin w hotelu. W zależności od rozmiaru budynku oraz liczby dostępnych sal, oferta poszczególnych hoteli na pewno będzie się różnić, jednak zwykle będziemy mieć do wyboru hotelową restaurację lub kilka wariantów pomieszczeń bankietowo-konferencyjnych. Możemy więc zdecydować się na kameralną kolację lub urządzić hucznie przyjęcie. Warto oczywiście wcześniej zapoznać się z ofertą kulinarną lokalu i wybrać takie miejsce, które odpowiada preferencjom naszych gości.

Organizacja urodzin w hotelu to doskonały pomysł zwłaszcza wtedy, gdy zaproszeni goście podróżują z daleka i będą potrzebować noclegu. W przypadku, gdy wybierzemy na miejsce naszego przyjęcia ekskluzywny hotel, będą oni w stanie od razu udać się do swoich pokoi i odpocząć po imprezie.

Czytaj także: Chrzciny w hotelu – czy to dobry pomysł?

Urodziny w restauracji

Niestety czasami zdarza się, że impreza urodzinowa jest planowana przez nas na ostatnią chwilę. Jak zorganizować urodziny w krótkim czasie? Najlepszym rozwiązaniem będzie wtedy rezerwacja sali lub kilku stolików w restauracji. Praktycznie każdy z lokali udostępnia taką opcję, więc znalezienie wolnego miejsca powinno być o wiele łatwiejsze. Co więcej, możemy wybrać spośród niezwykle bogatej oferty kulinarnej. Kuchnia włoska, polska, śródziemnomorska, japońska – lista możliwości jest na tyle długa, że z pewnością trafimy w gusta naszych gości.

Urodziny w parku rozrywki

Urodziny wcale nie muszą oznaczać siedzenia przy stole i rozmowy – mogą również przyjąć formę krótkiej i emocjonującej wyprawy. Pomysłem, który zachwyci zarówno młodszych, jak i starszych członków rodziny będzie urodzinowa wycieczka do parku rozrywki. Dzięki różnym atrakcjom każdy z uczestników znajdzie coś dla siebie. Warto wspomnieć, iż znaczna część parków oferuje specjalne pakiety urodzinowe, a szczególnie dużo opcji dostępnych jest dla najmłodszych gości.

Sprawdź również: Krakowskie parki, czyli gdzie wybrać się na spacer

-10% przy rezerwacji na naszej stronie

Rezerwacja online
Zobacz wszystkie oferty