6 pomysłów na Sylwestra w Krakowie

Planujecie Sylwestra w Krakowie? Tę wyjątkową noc możecie przeżyć na wiele sposobów – nie tylko na wielkim balu czy imprezie zorganizowanej przez miasto. Sprawdźcie nasze pomysły na niezapomnianego Sylwestra w Krakowie!
gdzie na sylwestra w krakowie

Jak spędzić niezapomniany wieczór sylwestrowy w Krakowie?

Sylwester 2020 już niedługo! U schyłku każdego roku zastanawiamy się, w jaki sposób spędzić Sylwestra. Niektóre formy spędzenia tej nocy wymagają planowania już kilka miesięcy wcześniej i – przykładowo – dokonania rezerwacji w hotelu, aby wszystko dopiąć na ostatni guzik i zagwarantować sobie naprawdę szampańską zabawę. Warto z odpowiednim wyprzedzeniem zastanowić się, jak i z kim chcemy spędzić ostatnią noc w roku. Mamy dla Was kilka pomysłów na wymarzonego Sylwestra 2020 w Stolicy Małopolski!

1. Sylwester w hotelu w Krakowie

Sylwester najczęściej kojarzy się z balem przygotowanym z rozmachem i sporą liczbą gości. To jednak nie jedyne opcje, które udostępnia hotel na taką okazję. Równie dobrze możemy zorganizować zamknięte przyjęcie, albo przygotować inne propozycje. Sylwestrowa noc w hotelu może mieć rozmaite oblicza, dopasowane do różnych gustów i potrzeb, a wszystkie komfortowe i atrakcyjne!

2. Wykwintna kolacja

Kto nie lubi dobrze zjeść? Dobre jedzenie przygotowane przez szefa kuchni oraz magiczny klimat sylwestrowej nocy sprawią, że ten wieczór będzie idealny. Po eleganckiej kolacji z bliską osobą polecamy już tylko czysty relaks w apartamencie.

Sprawdź także co oferuje Restauracja Four!

3. Impreza w kameralnym towarzystwie

Sylwestra nie musimy spędzać na masowej imprezie w mieście czy wystawnym, wielkim balu. Niektórzy preferują zabawę w kameralnym towarzystwie z przyjaciółmi. Nie oznacza to wcale, że będzie to kolejna zwykła domówka. Warto zadbać o to, by ta noc, nawet jeśli spędzana z najbliższymi, była inna niż wszystkie. Świetnym rozwiązaniem może okazać się zarezerwowanie noclegu w hotelu. Podczas pobytu można zjeść wspólnie kolację i wypić drinka przy barze, albo zamówić jedzenie oraz napoje do wynajętego apartamentu i w doborowym towarzystwie bawić się do białego rana!

4. Sylwestrowe saunowanie

Relaks w saunie? To dość oryginalny pomysł na spędzenie Sylwestra. Pewne jest to, że po całym roku każdy zasłużył na solidny odpoczynek, a po takim odprężeniu wejście w kolejny rok będzie o wiele przyjemniejsze. Hotel z sauną w Krakowie jest więc fantastyczną propozycją na Sylwestra. Warto wcześniej sprawdzić, czy na ten czas sauna w hotelu będzie dostępna.

pomysł na sylwestra w krakowie

5. Sylwester na krakowskim Rynku Głównym

Ten pomysł na spędzenie sylwestrowej nocy ma wielu zwolenników. Nie ma w tym nic dziwnego, bo Sylwester na Rynku Głównym w Krakowie to jedna z największych imprez w Polsce, a miasto dba o to, by każdego roku atrakcji nie zabrakło. Atmosfera zabawy w centrum Krakowa jest niepowtarzalna. Całe wydarzenie odbywa się w fantastycznej scenerii, ze starannie przygotowaną oprawą świetlną, a na scenie pojawiają się popularni polscy i zagraniczni artyści.

Wyjątkowy koncert miejski przyciąga tłumy mieszkańców i turystów. Na pewno jest to jeden z powodów, aby przybyć do Krakowa specjalnie na tą jedną, pełną wrażeń sylwestrową noc, albo zaplanować kilkudniowy pobyt. Ważne, aby na tę okazję wybrać hotel blisko Rynku Głównego w Krakowie, aby zagwarantować sobie szybki i bezproblemowy powrót z sylwestrowej imprezy oraz komfortowy nocleg i odprężenie.

6. Noc pełna kultury

Kraków może zapewnić różnorodne atrakcje kulturalne. W sylwestrową noc organizowane są nie tylko bale i koncerty, ale też innego rodzaju wydarzenia. Warto zapoznać się z ofertą instytucji kulturalnym na ten dzień. Wcale nie trzeba w tę noc ostro balować. Wystarczy tylko wybrać coś odpowiedniego dla siebie, poczuć szampański nastrój i czerpać przyjemność z obcowania z kulturą, a przy okazji poznać Kraków z nieco innej strony. Kto wie, może dalej nogi poniosą nas do jednego z klimatycznych krakowskich klubów? A jeśli jednak zdecydujemy się odpocząć w hotelu i niewiele po północy położyć się do łóżka, energię można wykorzystać kolejnego dnia na zwiedzanie najpiękniejszych i najciekawszych miejsc w Krakowie.

Czytaj także: Życie kulturalne w Krakowie – poznaj krakowskie teatry

Pomysły na Sylwestra w Krakowie – podsumowanie

Jak widać, pomysłów na spędzenie ostatniego dnia roku w Stolicy Małopolski nie brakuje. I choć nie wiadomo, jak ten dzień będzie wyglądał w tym roku, z racji na obostrzenia związane z epidemią, warto już dziś wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć planować własne pomysły na Sylwestra w Krakowie!

-10% przy rezerwacji na naszej stronie

Rezerwacja online
Zobacz wszystkie oferty