EU

Komfort snu w naszym hotelu

Menu poduszkowe

Wiemy, jak ważny jest komfort snu. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy aż 4 rodzaje poduszek, dzięki którym obudzisz się wypoczęty i zrelaksowany.

W pokoju czekają na Ciebie

Poduszka NATURA

Poduszka NATURA to poduszka wypełniona w 20% puchem gęsim o wysokiej sprężystości, 80% stanowią miękkie piórka. Poduszka jest bardzo wygodna, sprężysta, dostosowuje się do kształtów ciała dzięki czemu zapewnia spokojny, zdrowy i wygodny sen. Idealna dla osób ceniących naturalne materiały.
Poduszka jest w rozmiarze 50x70cm i cechuje się średnio-miękką twardością.

Poduszka PERFECT

Poduszka PERFECT wypełniona jest sprężystym 100% hipoalergicznym włóknem poliestrowym, dzięki czemu jest bezpieczna dla alergików. Poduszka daje stabilne podparcie, a jednocześnie delikatnie podtrzymuje szyję i głowę.
Poduszka jest w rozmiarze 60x80cm i cechuje się średnią twardością.

Na specjalne życzenie dostarczymy dla Ciebie

Poduszka SOFT

Poduszka SOFT wypełniona jest w 70% puchem gęsim o wysokiej sprężystości, 30% stanowią miękkie piórka. Poduszka wyjątkowo miękka, a jednocześnie zapewniająca wysoki komfort snu. Docenią ją osoby lubiące delikatne podparcie i naturalne materiały.
Poduszka jest w rozmiarze 50x60cm i jest miękka.

Poduszka AERO

Wyjątkowa poduszka AERO szczególnie polecana osobom ceniącym stabilne podparcie w trakcie snu. Połączenie kapsułek lateksu syntetycznego z naturalnym zaowocowało niezwykle wygodną, dynamiczną poduszką, która jest odporna na zniekształcenia. Specjalna struktura lateksu zapewnia optymalny obieg powietrza dla uczucia świeżości i komfortu.
Poduszka jest w rozmiarze 50x60cm i jest średnio-twarda.

-10% przy rezerwacji na naszej stronie

Rezerwacja online

Zyskaj rabat do 10%

Wybierz daty:

23 Lipca 2020
24 Lipca 2020

Napisz do nas: