EU

Vice Versa App i nie ominie Cię żadne wydarzenie w Krakowie!

Kraków ma wiele mniejszych i większych atutów, jest jednak rzecz, której zdecydowanie nie można mu odmówić – bezwzględnie należy on do czołówki miast, w których SIĘ DZIEJE i to na okrągło, przez cały rok! Zarówno mieszkańcy Grodu Kraka, jak i odwiedzający go goście każdego dnia mają niepowtarzalną okazję uczestniczyć tutaj w dziesiątkach eventów, przebierać w obfitości restauracji, klubów czy hoteli, jak również korzystać z rozmaitości usług.

Spis treści:

Pozostaje jednak pytanie: jak w tym wszystkim się odnaleźć i nie przegapić najciekawszych wydarzeń? Odpowiedź, jak się okazuje, jest bardzo prosta – to Vice Versa App, którą w Grand Ascot Hotel serdecznie polecamy.

Aplikacja Vice Versa – nowość, którą warto bliżej poznać!

Czym jest Vice Versa App? To narzędzie, z którym nie grozi Ci nuda zarówno w Krakowie, jak i jego najbliższych okolicach. Aplikacja pozwala na bieżąco śledzić najciekawsze wydarzenia, pomaga organizować czas podczas krótszych i dłuższych wizyt w naszym mieście, a przy okazji oferuje liczne zniżki do najlepszych miejscówek pod Wawelem!

Korzystając z niej, możesz między innymi zaplanować spontaniczne atrakcje dla najbliższych, znajomych jak i pracowników Twojej firmy, dowiadywać się co ciekawego aktualnie odbywa się w mieście czy trzymać rękę na pulsie na wypadek świeżych wieści o imprezach, w których pragniesz wziąć udział. Czerpiąc wiedzę z bogatej w informacje o wydarzeniach wyszukiwarki i uczestnicząc w eventach dostępnych w apce, otrzymujesz także liczne bonusy i możliwość skorzystania z prawdziwych okazji. Wraz z nią możesz bowiem zdobywać rabaty, w tym atrakcyjną zniżkę do naszego hotelu lub restauracji!

aplikacja vice versa

Koncert, mecz, a może pyszna kolacja? Jak wykorzystać aplikację Vice Versa?

Masz ochotę na ujmujący spektakl, występ ulubionego artysty lub odrobinę emocji sportowych? Pragniesz zaplanować romantyczny weekend z ukochaną osobą? A może szukasz pomysłu na ciekawy wieczór podczas krótkiego pobytu służbowego w Krakowie? Z aplikacją znajdziesz całą masę inspiracji. Jak skorzystać z Vice Versa? To bardzo proste:

  • Pobierz apkę na smartfona – nie musisz się rejestrować, aby korzystać z dobrodziejstwa eventów, bonusów i zniżek!
  • Poznaj najciekawsze propozycje wydarzeń kulturalnych i sportowych, interesujące oferty noclegowe i gastronomiczne, jak i całą masę innych krakowskich okazji w jednym miejscu.
  • Kupuj bilety na wydarzenia dostępne w aplikacji i zyskuj jeszcze więcej łapiąc zniżki do topowych miejscówek w Krakowie i korzystaj z nich bez limitów.

W przejrzystym panelu szybko znajdziesz interesujące Cię eventy, prześledzisz nadchodzące wydarzenia, poznasz nowe miejsca, zaplanujesz czas i nie przegapisz tego co dla Ciebie ważne. Nie musisz już przeglądać dziesiątek stron, wertować repertuarów czy obserwować co mają w planach organizatorzy eventów w poszczególnych lokalizacjach – w Vice Versa odnajdziesz wszystkie najważniejsze wydarzenia, którymi żyje miasto w jednym miejscu. Od dzisiaj już zawsze będziesz wiedział/a co w krakowskiej trawie piszczy.

Odwiedzasz nasz hotel – korzystaj z aplikacji i oszczędzaj!

Planujesz obfitujący w atrakcje pobyt w stolicy Małopolski? Nasza lokalizacja w sercu Krakowa, tuż przy Starym Mieście, wybitnie sprzyja miłośnikom wydarzeń kulturalnych i sportowych, fanom kulinarnych podróży i rozrywek wszelakich. Chętnie posłużymy jako baza wypadowa, w której poczujesz się jak w domu, a przy okazji przeżyjesz niezapomniany czas w naszym urokliwym i pełnym niespodzianek mieście. Ale to nie wszystko! Jak wspominaliśmy już wcześniej, Vice Versa i nasz hotel to zgrany duet! Jeżeli bierzesz udział w evencie dostępnym w wyszukiwarce apki, rezerwując pokój w naszym hotelu możesz zyskać nie tylko komfortowe lokum i przemiłą obsługę, ale o wiele więcej! Jako partner Vice Versa oferujemy użytkownikom uczestniczącym w wydarzeniach z aplikacji atrakcyjną zniżkę 10% zarówno na usługi hotelowe, jak i na pyszności w restauracji FOUR. Zapraszamy!

Zarezerwuj dostępne pokoje w Grand Ascot:

-10% przy rezerwacji na naszej stronie

Rezerwacja online

Zyskaj rabat do 10%

Wybierz daty:

23 Lipca 2020
24 Lipca 2020

Napisz do nas: