EU

Oświadczyny w hotelu – jak je przygotować?

Zaręczyny to dla par wyjątkowa chwila, nic więc dziwnego, że taki moment stawia wysokie wymagania. Jeżeli to wspomnienie będzie z Wami do końca życia, koniecznie zadbaj o to, aby wszystko było dopracowane do perfekcji i dzięki temu warte zapamiętania. Jednym z najbardziej klasycznych, eleganckich wydarzeń, jakie możesz zorganizować, to pobyt w luksusowym hotelu w pięknym, romantycznym mieście. Oświadczyny w hotelu, jak to zrobić?

W tym artykule dowiesz się:

Zaręczyny w hotelu – prywatne spotkanie czy wielkie wydarzenie?

Jedną z najważniejszych decyzji, jakie stoją przed Tobą, jest wybranie, czy chcesz dzielić czar zaręczyn wyłącznie z ukochaną osobą, czy może świętować wspólnie, w gronie najbliższych? Obie opcje mają wiele zalet i tworzą romantyczną atmosferę na swój wyjątkowy sposób. Spójrz sam:

Kolacja dla dwojga

Kolacja z pobytem dla dwóch osób cieszy się szczególną popularnością wśród par. Takie wydarzenie tworzy bardzo intymną, bliską atmosferę, dzięki której osoby składające sobie obietnicę jest w centrum uwagi i mają czas wyłącznie dla siebie. Zaręczyny w hotelu tego typu są bardziej kameralne, łatwiejsze w zorganizowaniu i – co bardzo ważne! – mogą być niespodzianką.

Spotkanie towarzyskie

Dla wyjątkowo towarzyskich par i tych, którzy chcą cieszyć się najpiękniejszym “tak” z przyjaciółmi, znajomymi lub rodziną, zorganizowanie zaręczyn w restauracji to jest to. Radosna atmosfera, przyjazne gratulacje, życzenia i toasty to niezapomniane doświadczenie, które będziecie mogli długo wspominać. Jedyny minus polega na tym, że zaproszenia większej liczby gości niełatwo ukryć przed drugą połówką – choć czego się nie robi w imię miłości!

Jak przygotować oświadczyny w hotelu?

Przy zaręczynach liczy się nie tylko moment podarowania pierścionka, ale i cała atmosfera. Najpierw liczą się miłe, romantyczne chwile, a później – niezapomniane okazje do swobodnego świętowania. O czym zatem musisz pomyśleć podczas romantycznych zaręczyn w hotelu?

Na początek – kolacja przy świecach

Elegancki, wystawny posiłek składający się z kilku dań, do tego butelka wina i nastrojowy wystrój zapewnią idealną atmosferę do intymnych rozmów, zbudowania poczucia bliskości i wyczekiwania na ten idealny moment. W Restauracji Four hotelu Grand Ascot obsługa jest doświadczona w organizacji wyjątkowych wydarzeń, dlatego możesz liczyć na świetnie zaplanowany wieczór.

Spacer po centrum Krakowa

Nie ma nic bardziej romantycznego niż wieczorny spacer po Starym Mieście. Rześkie powietrze, szum miasta i urok krakowskich plant – takie wrażenia pozwolą na niezapomniane chwile we dwoje.

Nocleg w wyjątkowym miejscu

Aby przedłużyć szczególną atmosferę, najlepiej zarezerwuj nocleg w luksusowym pokoju na minimum jeden dzień, a najlepiej cały weekend. Korzystając ze specjalnej oferty dla dwojga hotelu Grand Ascot będziecie mogli cieszyć się oświadczynami z butelką wina na prywatnym tarasie z widokiem na centrum Krakowa.

Śniadanie do łóżka

Kto nie lubi być obudzony zapachem ciepłego śniadania i świeżo zaparzonej kawy? Zamówienie posiłku do pokoju to wymarzone zwieńczenie zaręczyn, które pozwoli drugiej połówce poczuć się wyjątkowo i stworzyć wspaniały nastrój na kolejny niezapomniany dzień.

-10% przy rezerwacji na naszej stronie

Rezerwacja online

Zyskaj rabat do 10%

Wybierz daty:

23 Lipca 2020
24 Lipca 2020

Napisz do nas: